Ecovacs DEEBOT OZMO N8+ robottolmuimeja

DEEBOT OZMO N8+ robottolmuimeja on N8 koos automaatse tühjendusjaamaga. See teeb roboti kasutamise veelgi mugavamaks. Tühjendusjaama prügianumat ei pea puhastama rohkem kui korra kuus.

Lisa ostukorvi599 €
Järelmaksuga ostmiseks vajuta siia!
Mõõtmed353 * 93 mm
Kaal11.96 kg
Värvvalge
Tolmukamber2500 & 420 ml
Tööaeg110 min.
Aku3200 mAh
Laadimisaeg4 h
Laadimineautomaatne
Müratase67 dB


30 päeva vabadust
Uue tühjendusjaamaga N8+ robottolmuimeja annab sulle vabad käed kuni 30 päevaks, sest vaid korra kuus vajab 2.5 liitrise mahuga tühjendusjaam selle puhastamist.

Revolutsiooniline rõhusäilitussüsteem
Tänu innovaatilisele materjalile ja disainile säilitab N8+ robottolmuimeja puhastamiseks vajalikku rõhku kerge vaevaga, mis teeb roboti puhastustöö veelgi kvaliteetsemaks. Võrreldes OZMO 950-ga on selle robottolmuimeja koristamine 53% efektiivsem.

dToF lasertehnoloogia

Esmalt lennunduses kasutusele võetud dToF tehnoloogia, mis nüüd ka robottolmuimejas, aitab takistusi märgata neli korda paremini.

Tasemel kaardistamine
N8+ robottolmuimeja kaardistab mitte ainult ühte korrust sinu kodust, vaid lausa mitmeid korruseid. Vali ise, kuidas erinevaid alasid nutirakenduses nimetad või märgista keelu- ja puhastusalasid.

Kõrge efektiivsusega filtrid
3-kihiline filtreerimissüsteem eemaldab kuni 99% mikroosakestest ja allergeenidest. Nii on õhk, mida hingad, puhtam!

Jätkab koristamist sealt, kus jäi pooleli
DEEBOT OZMO N8+ robottolmuimeja aku peab vastu kuni 110 minutit. Kui robot vajab laadimist, teeb ta seda automaatselt, misjärel jätkab koristamist sealt, kus see pooleli jäi.

Ühildub Google Assistant ja Alexaga
Vahet pole, kas kasutad Google Assistant või Alexa häälega juhitavat nutikõlarit, DEEBOT OZMO N8+ ühildub mõlemaga.

Seotud tooted